“The world is moved not only by the mighty shoves of the heroes, but also by the aggregate of the tiny pushes of each honest worker.”

Franc C. Ross

Tehnična podpora

Naloge in odgovornosti:

  • Nudenje celovite tehnične podpore partnerjem in končnim strankam širom sveta
  • Samostojnost pri reševanju in svetovanju glede tehničnih izzivov
  • Komuniciranje z razvojem o napakah in predlogi za izboljšave
  • Odzivnost v pričakovanem odzivnem času
  • Komunikacija med oddelki
  • Izvajaje procesa za nenehno izboljšanje v sklopu kakovosti
  • Sprotno preverjanje in dopolnjevanje navodil za uporabo

Pričakujemo:

  • Dobro znanje angleškega jezika (pasivno in aktivno)
  • Visoka ali univerzitetna izobrazba (Priporočena smer je Računalništvo ali Elektrotehnika)
  • Tehnična znanja na področju elektrotehnike in računalništva
  • Pogajalske in komunikacijske sposobnosti
  • MS office orodja (napredno znanje)

Zaželeno:

  • Delovne izkušnje pri delu s strankami
  • Izkušnje na področju avtomatike, elektronike, brezžičnih naprav

Iščemo kandidata, ki:

  • je organiziran in odgovoren
  • je iznajdljiv
  • ga to delo veseli
  • je radoveden, iznajdljiv, se rad uči, strmi k osebni rasti in izpopolnjevanju,
  • uživa v timskem delu, hkrati pa zna delati tudi samostojno,
  • išče rešitve in ne izgovorov, zakaj se nekaj ne da narediti,
  • je inovativen, se zaveda da se vsako stvar da izboljšati in k temu sam veliko pripomore
  • ima vozniški izpit B kategorije in lasten prevoz

Ponujamo ti sodelovanje v ekipi, ki:

  • ti zagotavlja delo z najnaprednejšimi svetovnimi tehnologijami
  • ti omogoča nadaljnjo izobraževanje in napredovanje
  • ti omogoča nagrajevanje za dobro in pravočasno opravljeno delo
  • razvija, proizvaja in prodaja:
    • kontrolorje za največje in najprestižnejše potniške ladje
    • najmanjše in inovativne brezžične mikrokontrolerje za pametne hiše
  • prodaja produkte od Avstralije, Azije, Europe do Amerike
  • je prejela prestižno svetovno nagrado Spirit of Z-Wave
  • je v 2 letih povečala promet za 200%
  • v letu 2017 razstavlja na 5 svetovnih sejmih (2 sejma ZDA, 3 sejmi EU)
  • v letu 2018 prejelo prestižno Puhovo priznanje za pomembne dosežke na področju razvoja in implementacije krmilnika za klimatizacijo luksuznih križark

Vabimo vas, da sem nam predstavite z vašim CV-jem in referencami na e-naslov [email protected], s pripisom »Testni inženir«.

Delo v prodaji za tuje trge

Strokovne zahteve:

  • vsaj V. stopnja izobrazbe,
  • zaželeno vsaj 3 leta delovnih izkušenj s področja trženja
  • aktivno znanje angleškega jezika,
  • vozniški izpit B kategorije in lasten prevoz

Delo zajema:

  • komunikacijo s potencialnimi in obstoječimi partnerji, iskanje novih potencialnih partnerjev/kupcev
  • neposredno sodelovanje z marketing oddelkom, logistiko in razvojem
  • pisanje ponudb in skrb za povpraševanja
  • skrb za odnose s ključnimi kupci in z njimi povezane aktivnosti
  • obiski sejmov v tujini in drugih, s ciljnimi trgi povezanih dogodkov
  • redni sestanki s ciljem spremljanja stanja in postavljanja planov
  • poznavanje ciljnih trgov in obveščanje marketinga

Ponujamo:

  • Delovni čas; polni delovni čas
  • Fiksno in stimulativno plačilo,
  • Delo v mladem in rastočem kolektivu
  • Možnost profesionalne rasti in izobraževanja
  • Prisotnost na delu ni nujna na dnevni ravni
  • Prodaja visoko tehnoloških produktov v hitro rastočem podjetju

Vabimo vas, da sem nam predstavite z vašim CV-jem in referencami na e-naslov [email protected]

Elektronik

Opis delovnega mesta:

  • razvoj HW in SW
  • priprava dokumentacije (načrti, kosovnica,..)
  • priprava testnih procedur in testnih prog
  • priprava dokumentacije za testiranje
  • testiranje razvojnih prototipov
  • podpora testnemu oddelku in oddelku tehnične podpore
  • testiranje novosti s svetovnega trga (tehnologije s področja hišne avtomatizacije, razvojna orodja,..)

  • Zahtevana najmanj V. stopnja, zaželjena univerzitetna izobrazba (smer elektronika, avtomatika)
  • Znanje angleškega jezika
  • MS office orodja
  • Poznavanje elektronskih komponent in elektronskih sklopov
  • Analiza vezij
  • Poznavanje orodij za načrtovanje in razvoj elektronskih naprav
  • poznavanje mikroprocesorskih sistemov od načrtovanja naprej ( procesorji, pomnilniki, vodila UART,i2c,razvoj sistemskega SW-ja)
  • Poznavanje C# programiranja

Zaželeno:

  • poznavanje IDE orodij (Visual Studio …)
  • poznavanje programskega okolja Atmel Studio, uVision-Keil
  • poznavanje java in java script programiranja
  • izkušnje s pisanjem tehnične dokumentacije
  • najmanj 1 leto izkušenj na primerljivih delih
  • poznavanje brezžičnih tehnologij (zigbee, bluetooth,zwave,…)
  • Izobrazba tehnične smeri (elektronika, avtomatika)
  • Poznavanje tehnologij SMD,THT

  • se zaveda, da je produkt končan, ko je le ta brez napak dostavljen kupcu v dogovorjenem roku
  • je radoveden, iznajdljiv, se rad uči, stremi k osebni rasti in izpopolnjevanju,
  • uživa v timskem delu, hkrati pa zna delati tudi sam,

Ponujamo:

  • Delo za polni delovni čas
  • Delo v hitro rastočem podjetju, ki proizvaja visoko tehnološke produkte

Programer

Opis delovnega mesta

  • Testiranje programske opreme
  • Izdelava poročil ob zaključku testiranj
  • Priprava dokumentov in specifikacij
  • Poznavanje naprednih lastnosti Z-Wave standarda ter spremljanje novosti
  • Komunikacija s strankami (v glavnem B2B)
  • Spremljanje novitet na področju Z-Wave tehnologije

Pričakujemo

  • visoka ali univerzitetna izobrazba (smer Računalništvo ali Elektrotehnika)
  • Dobro znanje angleškega jezika
  • Osnovna znanja iz področja elektrotehnike
  • Poznavanje TCP/IP modela
  • Poznavanje najboljših praks pri testiranju programske opreme

Zaželeno:

  • Poznavanje delovanja brezžičnih komunikacijskih protokolov
  • Izkušnje z platformami npr. Arduino ali Raspberry PI, idr.
  • Poznavanje programskega jezika C# (Windows Forms, MVVM, WPF) in skriptnega jezika Python

Ponujamo