“The world is moved not only by the mighty shoves of the heroes, but also by the aggregate of the tiny pushes of each honest worker.”

Franc C. Ross

Delo v prodaji za tuje trge

Strokovne zahteve:

  • vsaj V. stopnja izobrazbe,
  • zaželeno vsaj 3 leta delovnih izkušenj s področja trženja
  • aktivno znanje angleškega jezika,
  • vozniški izpit B kategorije in lasten prevoz

Delo zajema:

  • komunikacijo s potencialnimi in obstoječimi partnerji, iskanje novih potencialnih partnerjev/kupcev
  • neposredno sodelovanje z marketing oddelkom, logistiko in razvojem
  • pisanje ponudb in skrb za povpraševanja
  • skrb za odnose s ključnimi kupci in z njimi povezane aktivnosti
  • obiski sejmov v tujini in drugih, s ciljnimi trgi povezanih dogodkov
  • redni sestanki s ciljem spremljanja stanja in postavljanja planov
  • poznavanje ciljnih trgov in obveščanje marketinga

Ponujamo:

  • Delovni čas; polni delovni čas
  • Fiksno in stimulativno plačilo,
  • Delo v mladem in rastočem kolektivu
  • Možnost profesionalne rasti in izobraževanja
  • Prisotnost na delu ni nujna na dnevni ravni
  • Prodaja visoko tehnoloških produktov v hitro rastočem podjetju

Vabimo vas, da sem nam predstavite z vašim CV-jem in referencami na e-naslov [email protected]

Elektronik

Opis delovnega mesta:

  • razvoj HW in SW
  • priprava dokumentacije (načrti, kosovnica,..)
  • priprava testnih procedur in testnih prog
  • priprava dokumentacije za testiranje
  • testiranje razvojnih prototipov
  • podpora testnemu oddelku in oddelku tehnične podpore
  • testiranje novosti s svetovnega trga (tehnologije s področja hišne avtomatizacije, razvojna orodja,..)

Pričakujemo:

  • Zahtevana najmanj V. stopnja, zaželjena univerzitetna izobrazba (smer elektronika, avtomatika)
  • Znanje angleškega jezika
  • MS office orodja
  • Poznavanje elektronskih komponent in elektronskih sklopov
  • Analiza vezij
  • Poznavanje orodij za načrtovanje in razvoj elektronskih naprav
  • poznavanje mikroprocesorskih sistemov od načrtovanja naprej ( procesorji, pomnilniki, vodila UART,i2c,razvoj sistemskega SW-ja)
  • Poznavanje C# programiranja

Zaželeno:

  • poznavanje IDE orodij (Visual Studio …)
  • poznavanje programskega okolja Atmel Studio, uVision-Keil
  • poznavanje java in java script programiranja
  • izkušnje s pisanjem tehnične dokumentacije
  • najmanj 1 leto izkušenj na primerljivih delih
  • poznavanje brezžičnih tehnologij (zigbee, bluetooth,zwave,…)
  • Izobrazba tehnične smeri (elektronika, avtomatika)
  • Poznavanje tehnologij SMD,THT

Iščemo kandidata, ki:

  • je organiziran in odgovoren
  • se zaveda, da je produkt končan, ko je le ta brez napak dostavljen kupcu v dogovorjenem roku
  • je radoveden, iznajdljiv, se rad uči, stremi k osebni rasti in izpopolnjevanju,
  • uživa v timskem delu, hkrati pa zna delati tudi sam,
  • išče rešitve in ne izgovorov, zakaj se nekaj ne da narediti,
  • je inovativen, se zaveda da se vsako stvar da izboljšati in k temu sam veliko pripomore
  • ima vozniški izpit B kategorije in lasten prevoz

Ponujamo:

  • Delo za polni delovni čas
  • Delo v hitro rastočem podjetju, ki proizvaja visoko tehnološke produkte

Programer

Opis delovnega mesta

  • Testiranje programske opreme
  • Izdelava poročil ob zaključku testiranj
  • Priprava dokumentov in specifikacij
  • Poznavanje naprednih lastnosti Z-Wave standarda ter spremljanje novosti
  • Komunikacija s strankami (v glavnem B2B)
  • Spremljanje novitet na področju Z-Wave tehnologije

Pričakujemo

  • visoka ali univerzitetna izobrazba (smer Računalništvo ali Elektrotehnika)
  • Dobro znanje angleškega jezika
  • MS office orodja (napredno znanje)
  • Osnovna znanja iz področja elektrotehnike
  • Poznavanje TCP/IP modela
  • Poznavanje najboljših praks pri testiranju programske opreme

Zaželeno:

  • Poznavanje delovanja brezžičnih komunikacijskih protokolov
  • Izkušnje z platformami npr. Arduino ali Raspberry PI, idr.
  • Poznavanje programskega jezika C# (Windows Forms, MVVM, WPF) in skriptnega jezika Python

  • je radoveden, iznajdljiv, se rad uči, strmi k osebni rasti in izpopolnjevanju,

Ponujamo